bilgi@talasnakliyatambari.com   Konya: 0 542 657 23 55 - İzmir: 0 542 657 23 76
TALAS Nakliyat, Konya Ambar, İzmir Ambar||

Kurumsal

Firma Profili

TALAS NAKLİYAT; Konya - İzmir arası parsiyel yük taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Parça eşya taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürüyor, sanayicimizin girdilerine destek sağlıyoruz.

Taşımacılık sektöründe zaman mefhumunun ne kadar önemli olduğunu biliyor, nakliyat taleplerine zamanında ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Konya merkezli olarak, 10 yıllık deneyimizle müşterilerimize uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Konya ambar firması olarak ürün ve malzemeleriniz ne olursa olsun her çeşit ürün ve malzeme için uygun araçlarımız mevcuttur.

Araçlarımız; Her gün Konya - İzmir güzergahında karşılıklı olarak yük nakliyesi yapmaktadır. Güzergahımız üzerinde il ve ilçelerden hem yük alıyor, hem de yük teslimatı yapıyoruz.

Nakliyesi yapılacak yük ve eşyalarınız için endişe etmeyin. Yük ve eşyalarınız adresinizden alınıp, gitmesi gereken adrese 1 gün içinde teslim edilecektir.

Taahhütlerini eksiksiz, sorunsuz ve zamanında yerine getirmek için gerekli araç, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız müşteri menuniyetini zirvede tutumaktadır. "Bir gün değil, her gün kaliteli hizmet" düsturundan asla taviz vermiyoruz.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat